Festiwal Perfekcyjnych Pfert

Festiwal
perfekcyjnych ofert 

 
8-9 czerwca

Zapraszamy do salonów Audi

Porsche Połczyńska
ul. Połczyńska 109, Warszawa

Zapraszamy do salonów Audi

Audi Centrum Warszawa Okęcie
ul. Sekundowa 1B, Warszawa

Na dni pełne okazji!

Czekają na Was:

Wyjątkowe oferty na wybrane samochody dostępne od ręki

Wyjątkowe oferty na wybrane
samochody dostępne od ręki

Vouchery na Letni Serwis

Vouchery na Letni Serwis

Specjalne rabaty na akcesoria Audi

Specjalne rabaty na akcesoria Audi

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby przygotować specjalną ofertę:

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-304) przy ul. Połczyńskiej 118a, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń